У ніч на 22 червня в окупованому Криму відбулися серія вибухів, що призвели до перебоїв з електропостачанням у деяких містах. Жителі різних районів півострова почали повідомляти про гучні звуки вибухів, які чулися у різних місцях, зокрема в Армянську, Феодосії, Севастополі та Сімферополі. Крім того, спостерігалися спалахи біля Таврійської теплоелектростанції. Соцмережі заповнилися повідомленнями про відсутність електроенергії у Феодосії, Керчі, Севастополі та інших районах. Попередньою атакою, що відбулася 21 червня, Таврійська ТЕС вже постраждала від пошкоджень. Наразі офіційної інформації щодо причин і наслідків цих вибухів від окупаційної влади Криму ще не надійшло.
