Іран заявив про “прогрес” у перемов зі США

У переговорах між Іраном, Катаром і Пакистаном з однієї сторони та США з іншої було досягнуто прогрес. Делегації обговорили підготовку до укладення остаточної угоди, включаючи питання заморожених активів Ірану та санкцій на продаж іранської нафти. Також домовилися про безпечний прохід суден через Ормузьку протоку. Посередники з Катару та Пакистану заявили про позитивну атмосферу переговорів і обнадійливий прогрес. Було узгоджено створення Комітету високого рівня для політичного нагляду за процесом медіації. Технічні переговори триватимуть до кінця тижня з метою досягнення остаточної угоди протягом 60 днів. Також поговорили про припинення військових операцій у Лівані. Однак після погрози президента США Дональда Трампа щодо контролю над Ормузькою протокою, переговори потрапили в глухий кут.

Автор admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *