Прем’єр-міністр Великої Британії Кір Стармер оголосив про свою відставку під час спеціального звернення на Даунінг-стріт. Він пояснив, що приймав всі рішення з метою дбати про країну, але тепер вирішив піти у відставку з посади лідера Лейбористської партії. Стармер уже звернувся до партійного комітету з проханням затвердити графік проведення виборів лідера партії. Він залишиться на посаді прем’єр-міністра до завершення виборів. Новий лідер партії має обрати перед початком парламентської сесії у вересні. У минулому тижні став відомий результат довиборів, де переміг мер Великого Манчестера Енді Бернем, що відкриває йому можливість висунутися на посаду лідера Лейбористської партії. Стармер вирішив піти у відставку, оскільки він втратив підтримку у власній партії.
