Головний тренер Динамо Ігор Костюк висловив свої думки щодо майбутнього старту команди у кваліфікації Ліги Європи. Костюк зазначив, що не існує легких суперників у таких турнірах, але вони поважають свого наступного суперника – румунську Університатею Клуж. Тренер сказав, що команда готується до матчів і прагне бути в найкращій формі. Він зауважив, що головна мета – готуватися до поєдинків на високому рівні, незалежно від суперника. Костюк також додав, що команда буде ретельно аналізувати свого суперника перед матчем.
