Сьогодні голова обласної військової адміністрації Олег Григоров повідомив, що війська Російської Федерації влаштували атаку на автозаправну станцію на околиці міста Суми. У результаті цього нападу постраждали троє мирних жителів, які перебували на території станції. Також були пошкоджені автомобілі. Наразі встановлюються всі наслідки цієї атаки.
