На Івано-Франківщині виявили велику корупційну схему, пов’язану з фіктивним працевлаштуванням у санаторії. Організаторкою цієї схеми виявилася заступниця директорки закладу, яка залучила до неї ще чотирьох осіб. У період з 2019 по 2024 рік у санаторії було фіктивно працевлаштовано 37 осіб, які не виконували жодних обов’язків, але отримували зарплату та премії. Загалом завдані збитки державі перевищують 15,3 мільйона гривень. П’ять фігуранток цієї схеми обвинувачують за незаконне заволодіння майном через зловживання службовим становищем у великих розмірах. Проводиться досудове розслідування під контролем прокуратури.
