Українська служба безпеки разом з Національною поліцією розкрили велику схему викрадення грошей з державного бюджету у Черкаській області. Колишній міністр охорони навколишнього середовища, який працював під час президентства Віктора Януковича, вважається одним із співучасників цього шахрайства. Група людей, до якої він належить, отримала понад 5 мільйонів гривень державного гранту для розвитку агропромислового комплексу, але замість призначення коштів на модернізацію підприємства, вони їх привласнили. Підозрюваним пред’явлено кілька статей кримінального кодексу, серед яких – привласнення майна у великих розмірах та службове підроблення. Наразі триває слідство у цій справі.

Автор admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *