У Москві відбулася ситуація, коли з магазинів автотоварів зникли каністри для бензину. Незважаючи на заклики не накопичувати пальне та не використовувати додаткову тару, попит на каністри різко зріс, що призвело до їхнього дефіциту і підвищення цін. Ця ситуація спричинила зростання цін на каністри на 20-40% за останні тижні. У роздрібних мережах товар практично відсутній, і купити його можна лише через онлайн-перепродажі від перекупників. Також зросли продажі супутніх товарів для переливу пального. Працівники автомагазинів також попереджають про можливість фальсифікації пального.
