Четверо українських громадян, які були членами екіпажу контейнеровоза Epaminondas, що був затриманий у квітні Корпусом вартових ісламської революції в Ормузькій протоці, врешті-решт покинули територію Ірану та повернулися додому до своїх родин. Про це повідомив речник Міністерства закордонних справ України Георгій Тихий. Через активну роботу української сторони, четверо моряків вже знаходяться у безпеці разом зі своїми близькими. Вони мають задовільний стан здоров’я. Нагадаючи, що раніше у грудні 2025 року два українці були серед дев’яти моряків, які були звільнені з піратського полону у Сенегалі.
