На Чернігівщині оголосили примусову евакуацію з 12 прикордонних сіл

У Чернігівській області рада оборони прийняла рішення про обов’язкову евакуацію з 12 прикордонних населених пунктів починаючи з 1 липня. Ця масштабна евакуація стосується різних сіл і міст у різних районах області, де залишилося близько тисячі мешканців, у тому числі 120 дітей. Рішення про евакуацію було ухвалено на запит військових. У деяких із цих населених пунктів евакуація вже проводилася зимою, але деякі мешканці відмовилися виїжджати. Очільник обласної військово-цивільної адміністрації наголосив, що евакуацію мають завершити за два місяці.

Автор admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *