Укренерго повідомило про нові знеструмлення в п’яти регіонах України через російські удари по енергетичних об’єктах. За даними компанії, злочинні удари призвели до знеструмлення в Донецькій, Харківській, Сумській, Херсонській і Запорізькій областях. Щоб врегулювати ситуацію, проводяться аварійно-відновлювальні роботи. Потреба у електроенергії зросла на 3,7%, оскільки спекотна погода змушує людей активно використовувати кондиціонери. Укренерго закликає громадян економно використовувати електроенергію, переносячи активне споживання на денний час і обмежуючи його у вечірні години.
