У четвер, 25 червня, столиця України, Київ, переживає часткове відключення електропостачання через аварійні ситуації. Місцевий оператор електромереж ДТЕК повідомив про екстрені відключення на лівому березі міста за командою Укренерго. Людей закликали берегти електроенергію, щоб зберегти енергосистему. Наразі не відомо, що саме спричинило відключення, і чи стосується це лише лівого берега чи й правий.
