Міський голова на Київщині був звинувачений у тому, що він організував шахрайську схему, яка дозволила йому заволодіти землею водного та лісового фондів, а також витратити бюджетні кошти на суму понад 75 мільйонів гривень. Він використовував підставних осіб та штучно змінював координати земельних ділянок, переносячи їх на більш цінні території. Порушник також підписував документи про виконання робіт, які не відповідали дійсності, що призвело до розтрати бюджетних коштів. Зараз прокуратура вимагає тримати його під вартою або внести заставу у розмірі 75 мільйонів гривень, а також вимагає його відсторонення від посади.

Автор admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *