У Франції тимчасово призупинили роботу двох ядерних реакторів, щоб уникнути перегріву річок через рекордно високі температури. Ядерні електростанції використовують воду з річок для охолодження реакторів, але вода нагрівається і потім повертається в річку. Французький енергетичний оператор EDF призупинив роботу станцій у Ножан-сюр-Сен та Буже, щоб дотриматися температурних норм. Це робиться для збереження водного середовища та захисту рослинності та тварин у регіоні.
