Україна і Росія провели обмін полоненими, у результаті чого додому повернулися 160 українських військових, які перебували в неволі з 2022 року. Серед звільнених були представники різних військових підрозділів, які брали участь у захисті держави на різних напрямках. Серед них були і оборонці Маріуполя. Всі визволені пройдуть медичний огляд, лікування та реабілітацію після тривалого перебування у полоні. Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими висловив подяку США та ОАЕ за посередництво в організації обміну. Загалом за період діяльності Коордштабу з неволі було повернуто 9606 осіб.

Автор admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *