У Києві лікар-хірург у віці 56 років отримав підозру у неналежному виконанні своїх професійних обов’язків, що призвело до смерті пацієнта. Чоловік, який був військовим, звернувся до лікаря з травмою грудної клітки. Після обстеження лікар вирішив, що пацієнту не потрібна госпіталізація, і призначив лише знеболювальні препарати. Проте через два дні стан військового раптово погіршився, і він помер у лікарні військової частини. Судово-медична експертиза показала, що пацієнт мав серйозні травми, які могли б бути виявлені раніше. Лікар отримав підозру за неналежне виконання обов’язків, що може призвести до позбавлення волі та права на певні посади. Нагадаємо, що нещодавно в іншому випадку, лікарка на Золочівщині також стала підсудною через смерть пацієнта під час ендоскопічного обстеження, а в Києві лікарка буде судитися через смерть 8-річної дитини.

Автор admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *