У місті Дрогобичі поліція затримала чоловіка, який пошкодив меморіал жертвам німецької окупації. Зловмисником виявився 32-річний місцевий житель, якого пізніше затримали правоохоронці. Чоловік пошкодив пам’ятник під впливом алкоголю та з мотивів хуліганства. Зараз розглядається питання про його подальшу долю та запобіжні заходи.
