США заявили про нові удари по цілях Ірану

Американські військові провели нові удари по об’єктах в Ірані у відповідь на напад на танкер в Ормузькій протоці. CENTCOM повідомило, що після попередніх ударів у відповідь на іранську атаку, Іран відмовився дотримуватися угоди про припинення вогню. У результаті іранської атаки на танкер Kiku, який перевозив сиру нафту, американські військові здійснили удари по військовій інфраструктурі Ірану, включаючи системи зв’язку та протиповітряної оборони.

Автор admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *