Польща забере будівлю генконсульства РФ за борги

Польща вимагає націоналізувати будівлю колишнього генконсульства Росії в Гданську через борги, які Росія нагромадила за електроенергію та опалення. Колишнє консульство закрилося у грудні 2025 року після того, як йому відключили послуги через заборгованість у розмірі 5,5 млн злотих. Польща стверджує, що будівля належить державі, а Росія вважає, що це їхнє власне майно. Польські влади вже подали позов про звільнення приміщення, яке функціонувало як консульство з 1951 року.

Автор admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *