Іран відповів на удари США, наносячи удари ракетами та безпілотниками по американських військових об’єктах в Кувейті та Бахрейні. Ця реакція була відповіддю на попередні атаки США по Ірану. КВІР і іранський телеканал Press TV підтвердили ці події. Удари по американських об’єктах порушили припинення вогню і можуть призвести до припинення дипломатичних процесів. Іран заявив, що атакував ключові військові об’єкти США, такі як авіабаза “Алі Аль-Салем” і штаб П’ятого флоту в Бахрейні. Іранські військові стверджують, що ці удари були відповіддю на атаки від американських військових. Іран обіцяв “нищівну відповідь” на подальші атаки від США. Американські військові, у свою чергу, заявили про нанесення нових ударів по Ірану після нападу на торгове судно в Ормузькій протоці.

Автор admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *