Учора збірна Австрії зіграла внічию з командою Алжиру у матчі чемпіонату світу. Цей результат дозволив австрійцям зайняти друге місце в своїй групі з чотирма очками і потрапити до наступного етапу турніру. Це перше пройдення австрійців до плей-офф чемпіонату світу з 1954 року.
