Національний банк України продовжує підтримувати обсяги продажу валюти на високому рівні. За останній тиждень НБУ продав 1 млрд 319 млн доларів на міжбанківському валютному ринку, що практично відповідає показнику минулого тижня. Це вже третій тиждень поспіль, коли банк продає понад 1 млрд доларів. Загалом за останні шість місяців Нацбанк продав на міжбанку 22 млрд 704 млн доларів і взагалі не купував валюту, забезпечуючи попит ринку за рахунок власних резервів.
