У Франції внаслідок екстремальної спеки померли близько 1000 людей більше, ніж зазвичай за цей період. Смертність почала зростати 24 червня, коли температура перевищила +40°C. Більшість жертв – літні люди віком від 65 років. Найбільше смертей зареєстровано в регіоні Іль-де-Франс, де люди перебували в ізоляції. Спека також призвела до проблем з електропостачанням у багатьох частинах країни. Крім того, у Німеччині також встановили новий температурний рекорд, що перевищив +40 градусів за Цельсієм. Внаслідок спеки у Франції було зупинено атомну електростанцію, а також випадки потоплень.
