Згідно з новиною, починаючи з Мілана-2026, спортсмени Олімпійських ігор зможуть отримати грант від Міжнародного олімпійського комітету (МОК). Голова комісії спортсменів Пау Газоль повідомив, що грант буде отримувати не лише переможці медалей, а й усі спортсмени. Сума гранту становитиме 10 тисяч доларів і він буде виплачуватися відповідно до антидопінгових та етичних норм. Це визнання зусиль спортсменів на шляху до Олімпіади. Кожен чотирирічний період МОК виділить 140 мільйонів доларів, щоб надати гранти близько 14 тисячам олімпійців.
