На Дніпропетровщині виявили схему незаконного користування надрами, організовану на базі комунального підприємства. За даними слідства, протягом 2019-2025 років підприємство з Криворізького району незаконно здійснювало централізоване водопостачання 11 населених пунктів, використовуючи підземні свердловини без необхідних дозволів. Підприємство отримувало оплату за послуги, але не сплачувало обов’язкові платежі за користування надрами. Збитки державі оцінили у понад 85 млн грн через незаконне видобуток понад 400 тис. куб. м підземних вод. Директору підприємства повідомили про підозру у незаконному видобуванні корисних копалин загальнодержавного значення.
