Президент України Володимир Зеленський повідомив, що ретранслятори на території Білорусі, які використовувалися для коригування російських ударів по українських містах, більше не працюють з 22 червня. Цю інформацію він передав під час спілкування з журналістами. Зеленський зазначив, що деталей про те, чи демонтували ретранслятори, він поки не знає, але уряд України вивчає ситуацію. Раніше він вимагав від Лукашенка демонтувати ці ретранслятори, які були встановлені в Білорусі для допомоги Росії в ударах по Україні.

Автор admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *