Українська гімнастка Таїсія Онофрійчук виборола срібну медаль на Кубку світового виклику з художньої гімнастики, який проходить у Румунії. У змаганнях участь брали спортсмени зі всього світу, а переможницею стала Дар’я Варфоломеєв з Німеччини. Ще одна українка, Любов Горащенко, посіла 32-ге місце. Таїсія Онофрійчук також успішно пройшла до фіналів у окремих вправах, які відбудуться в неділю, 28 червня.
