Сьогодні вранці у семи областях України відбулися знеструмлення через атаки російських агресорів на енергетичну інфраструктуру. Найбільше проблем у Донецькій та Херсонській областях, де обладнання було пошкоджено ворогом. Також через обстріли знеструмлені споживачі у Сумській, Харківській, Миколаївській, Чернігівській та Запорізькій областях. У зв’язку з цим енергетики закликають громадян перенести активне енергоспоживання на період найбільш ефективної роботи сонячних електростанцій. Також варто відзначити, що споживання електроенергії зросло через підвищення температури повітря, що призвело до активного використання кондиціонерів.

Автор admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *