У п’ятницю, 26 червня, в Україну повернулися батько та син, які були у полоні в Росії понад чотири роки. Вони обороняли Маріуполь і потрапили у полон у травні 2022 року. Сім’я чекала їх у Хмельницькому. Жінка, яка є дружиною одного з полонених та матір’ю іншого, розповіла, що обидва вони були військовослужбовцями. Син був водієм бусика, який евакуював поранених з поля бою, отримав нагороду від президента та дострокове звання. Чоловік також боронив місто як командир підрозділу. Жінка чекає на зустріч з рідними та відчуває неймовірне щастя через повернення чоловіка та сина після багатьох років відсутності.
