Зранку 25 червня війська Російської Федерації вдарили по автозаправних станціях у Сумах і Запоріжжі. Про це повідомили в.о. міського голови Сум Артем Кобзар та голова Запорізької ОВА Іван Федоров. У результаті атаки на одну з АЗС у Запоріжжі сталася пожежа, інформація про постраждалих поки не уточнюється. Зазначено, що дим, який бачать місцеві мешканці, є наслідком російської атаки на автозаправні станції.
