Президент Сербії Олександр Вучич оголосив, що відступить зі своєї посади президента через кілька тижнів. Він не вказав точну дату, але сказав, що це будуть його останні тижні на посаді. Згідно сербської конституції, одна особа не може бути президентом два терміни поспіль, тому Вучич піде на нові вибори. Він також підтримає свою партію на цих виборах, але дату їх проведення поки не назвав.
