У столиці виявили факт привласнення коштів посадовцями Київзеленбуду, які мали бути використані на ремонт парків. Згідно з повідомленням поліції, колишній посадовець та власник компанії озеленення організували схему, яка дозволила їм привласнити бюджетні кошти, виділені на реконструкцію парків. Вони включали завищені ціни на будівельні матеріали у документацію та виводили гроші у готівку через підконтрольні підприємства. Поліція зафіксувала чотири епізоди цієї діяльності, де вартість матеріалів була завищена у два-три рази. Загальна сума збитків перевищує 3,5 млн гривень, найбільше пошкоджень завдано під час благоустрою парку Нивки. Правоохоронці також провели обшуки та повідомили про підозру семеро осіб, яким загрожує до 12 років ув’язнення та конфіскація майна.

Автор admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *