У ніч на 27 червня російські військові атакували автозаправні станції у Запоріжжі та Харківській області України. У Запоріжжі внаслідок удару загорівся резервуар з газом і адміністративна будівля, але на щастя, ніхто не постраждав. Пожежу швидко ліквідували рятувальники. У Харківській області дві автозаправні станції у Солоницівській громаді потрапили під обстріл. На одній з них будівля зазнала руйнувань, сталася пожежа, а також пошкоджено техніку. Ще одна станція також постраждала від удару, але без постраждалих серед людей.

Автор admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *