У четвер у деяких районах Києва відбулися аварійні відключення електропостачання через технічні проблеми у роботі енергосистеми, повідомило Укренерго. В результаті порушень на одному з енергооб’єктів вирішили відключити світло для всіх споживачів в певних районах. Енергетики вже розпочали аварійно-відновлювальні роботи для швидкого усунення проблеми. Обмеження будуть скасовані, якщо ситуація стабілізується в енергосистемі. Також повідомлялося про відключення світла в інших районах Києва та в п’яти регіонах України через російські удари по об’єктах енергетичної інфраструктури.
