Президент США Дональд Трамп заявив у соціальних мережах про удари американських літаків по іранських цілях через порушення угоди про припинення вогню. Він також погрожував Ірану знищенням і заявив, що може настати момент, коли США не будуть змогли бути розсудливими і доведуть війною до кінця існування Іранської Республіки.
