Іран атакував судна в Ормузькій протоці, порушивши угоду щодо припинення вогню. Президент США Дональд Трамп повідомив, що один безпілотник пошкодив верхню палубу корабля, але судно продовжило рух. США збили ще три безпілотники, які були спрямовані на цей корабель. Трамп вважає дронову атаку “безглуздим порушенням” угоди про припинення вогню. Назва постраждалого судна та час удару не були зазначені, але ЗМІ повідомили, що корабель був атакований біля узбережжя Оману. США та Іран проводять переговори з метою досягнення мирної угоди, включаючи питання про проходження суден через Ормузьку протоку та запаси урану Ірану. Сторонам відведено 60 днів на узгодження цих питань згідно з тимчасовою угодою.

Автор admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *