У Чернівцях викрили масштабну схему розкрадання газу на майже 90 млн грн

У Чернівцях виявили схему розкрадання газу, яка призвела до збитків у розмірі щонайменше 87,5 млн гривень. Зловмисники незаконно підключилися до газорозподільної системи, щоб красти газ для роботи місцевої котельні. Нафтогаз передав матеріали до правоохоронних органів для притягнення винних до відповідальності. Компанія вимагатиме компенсації завданої шкоди і обіцяє розкрити імена організаторів схеми. Глава Нафтогазу наголосив, що крадіжки газу побутовими споживачами призводять до великих збитків і відверто привласнюють ресурс, необхідний для забезпечення теплом та стабільної роботи економіки країни.

Автор admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *