У Франції підтвердили перший випадок зараження вірусом Еболи у лікаря, який повернувся з гуманітарної місії в Демократичній Республіці Конго. Цю інформацію оприлюднило Міністерство охорони здоров’я Франції. Лікар знаходиться в ізоляції, його контакти відстежуються. Міністерство наголошує, що загроза для населення Європи загалом є низькою.
