На конференції з питань відновлення України в Ґданську очікується підписання 160 угод на понад 10 мільярдів євро. Про це заявила прем’єр-міністр Юлія Свириденко. Участь у заході візьмуть понад 80 українських компаній разом із представниками бізнесу з усього світу. Також буде запущено нову Енергетичну платформу, яка допоможе мобілізувати міжнародну підтримку українській енергетиці. Пріоритетами України є безпека, енергетична стійкість, розвиток приватного сектору та залучення інвестицій. Президент Володимир Зеленський не взяв участь у конференції, а делегацію очолила прем’єр-міністр Юлія Свириденко. Польського президента на західі також не було, оскільки його не запросили.
