Український боксер Олександр Усик вирішив залишити всі свої пояси і зробити їх вільними для інших спортсменів. Усик заявив про це у відео, де пояснив своє рішення. Він наголосив, що не покидає спорт, а лише залишає пояси, оскільки має “last dance” – останній танець. Усик подякував всім організаціям і зазначив, що це свідоме рішення відкриє для нього нові можливості. Також стало відомо, що бій Усик-Кабаєл став обов’язковим за рішенням WBC, яка закликала Усика виконати своє зобов’язання щодо захисту титулу. Українець мав 30 днів на визначення з обов’язковим захистом чемпіонського поясу.

Автор admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *