Іран підписав угоду про припинення вогню, а США виконали свої зобов’язання за нею. Проте віцепрезидент США Джей Ді Венс заявив, що на будь-яке насильство з їх боку буде відповідь насильством. Це відбулося після того, як іранський безпілотник атакував вантажне судно в Ормузькій протоці, відповідь на що дали американські військові. Якщо іранці мають будь-які сумніви щодо виконання угоди, вони можуть звернутися за допомогою. Треба зазначити, що президент США Дональд Трамп звинуватив Іран у порушенні режиму припинення вогню. 17 червня обидві країни підписали меморандум про припинення війни та відкриття Ормузької протоки, який є першим кроком до укладення остаточної угоди про перемир’я на 60 днів.

Автор admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *