Один з найбільших нафтовиробників, Об’єднані Арабські Емірати, вийшли з ОПЕК через війну на Близькому Сході та нестабільність на ринку нафти. Також Ірак розглядає можливість виходу з картелю через недостатню квоту на видобуток нафти, яка була запроваджена до війни. Ірак хоче значно збільшити видобуток нафти, щоб відновити експорт і підняти доходи країни. Новий прем’єр-міністр Іраку також вимагає збільшення квоти від ОПЕК. Об’єднані Арабські Емірати вийшли з ОПЕК через незгоду з квотами, які не враховували їхні можливості збільшити виробництво. Вони мають резервні потужності, які не можуть використовувати через обмеження.

Автор admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *