Сьогодні вночі окупанти з Росії випустили кілька балістичних ракет у бік Києва. Прозвучало щонайменше сім вибухів, і вже є інформація про наслідки. Начальник Київської МВА Тимур Ткаченко повідомив, що в Дарницькому районі міста внаслідок атаки Росії виникли пожежі за декількома адресами. Одна людина постраждала. Ткаченко зазначив, що одна з пожеж виникла біля житлового будинку, а інша – у СТО. Також загорілася нежитлова будівля.
