У Львівській області старшу лейтенантку підозрюють у службовій недбалості під час закупівлі генераторів для військової частини, що спричинило збитки державі на суму понад 18,6 мільйонів гривень. Жінку звинувачують у тому, що вона не провела необхідного аналізу ринку та уклала договори з постачальниками за завищеними цінами. Це призвело до того, що обладнання було куплене дорожче, ніж його середньоринкова вартість. Зараз проводиться досудове розслідування, підозрювані проводять експертизу та встановлюють всі обставини справи. У разі вини старшу лейтенантку може чекати позбавлення волі до восьми років. Також повідомляється про оголошення підозри посадовцю Костянтинівської міської ради через подібні порушення, які спричинили переплату з бюджету на суму 14 мільйонів гривень.
