Україну найближчими днями очікує аномальна спека, що може призвести до значного дефіциту електроенергії через обстріли російських силовиків та планові ремонти атомних електростанцій. Укренерго попереджає про можливі відключення електроенергії, особливо в пікові години споживання. Прогнозується, що температура підніметься до +40°C, що може призвести до обмежень споживання електроенергії. Окрім того, через атаки на об’єкти генерації можуть бути введені графіки відключень. Незважаючи на це, українська енергосистема стала більш стійкою завдяки росту розподіленої генерації, будівництву нових електростанцій та підвищенню рівня захисту.
